Casa / AC Fans / OA205AP-22-1TB1869K
minImg
OA205AP-22-1TB1869K
Orion Fans
Prodotto No:
OA205AP-22-1TB1869K
Descrizione:
AC FAN, IP69K, 205X205X72MM, 230
In magazzino : 5
Guida per l'utente
Air Flow 590.0 CFM (16.52m³/min)
Noise 67.0dB
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 3000 RPM
Width 72.00mm
Operating Temperature -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Static Pressure 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 205mm L x 205mm H
Weight 5.2 lbs (2.4 kg)
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 55°C
Material - Blade Steel
Series OA205AP-IP69K
Power (Watts) 80.0W