Casa / AC Fans / OA80AP-11/22-3WB
minImg
OA80AP-11/22-3WB
Orion Fans
Prodotto No:
OA80AP-11/22-3WB
Produttore:
Orion Fans
Descrizione:
DUAL VOLTAGE 80X38MM 115/230VAC
Guida per l'utente
Air Flow 17.0 CFM (0.476m³/min)
Noise 18.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 115 ~ 230VAC
Product Status Active
Voltage Range 100 ~ 240VAC
RPM 1700 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Aluminum
Features Dual Voltage
Width 38.00mm
Operating Temperature -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Static Pressure 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 80000 Hrs @ 45°C
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series OA80AP
Power (Watts) 5.00W