Casa / Oscillators / OAERGLLTNF-156.250000
minImg
OAERGLLTNF-156.250000
Taitien
Prodotto No:
OAERGLLTNF-156.250000
Produttore:
Taitien
Descrizione:
XTAL OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
In magazzino : 290
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 75mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OA
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz