OC18505-FNM
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
OC18505-FNM
Descrizione:
RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE
Guida per l'utente
Frequency Range 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications PCS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.7
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 1.9GHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 5dBi
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)