Casa / Oscillators / ODJMDLLTNF-156.250000
minImg
ODJMDLLTNF-156.250000
Taitien
Prodotto No:
ODJMDLLTNF-156.250000
Produttore:
Taitien
Descrizione:
OSC XO 156.25MHZ 2.5V LVPECL SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 95mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 95mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OD-M
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz