OH-MCL-10-F
Ruland Manufacturing
Prodotto No:
OH-MCL-10-F
Descrizione:
10 MM STEEL SHAFT COLLAR
Guida per l'utente
Series -
Type Shaft Collar
Specifications 0.945" (24.00mm) Outer Diameter x 0.354" (9.00mm) Width