OH-MCL-16-F
Ruland Manufacturing
Prodotto No:
OH-MCL-16-F
Descrizione:
16 MM STEEL SHAFT COLLAR
Guida per l'utente
Series -
Type Shaft Collar
Specifications 1.339" (34.00mm) Outer Diameter x 0.512" (13.00mm) Width