OH-MCL-30-F
Ruland Manufacturing
Prodotto No:
OH-MCL-30-F
Descrizione:
30 MM STEEL SHAFT COLLAR
Type Shaft Collar
Specifications 2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width