OH-MSP-12-F
Ruland Manufacturing
Prodotto No:
OH-MSP-12-F
Descrizione:
12 MM STEEL SHAFT COLLAR
Type Shaft Collar
Specifications 1.102" (28.00mm) Outer Diameter x 0.433" (11.00mm) Width