Casa / Oscillators / OH020-61003CV-010.0M
minImg
OH020-61003CV-010.0M
Connor Winfield
Prodotto No:
OH020-61003CV-010.0M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS
In magazzino : 28
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±500ppb
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.811" L x 0.811" W (20.60mm x 20.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH020
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 5-DIP Module
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz