Casa / Oscillators / OH100-71003SV-010.0M
minImg
OH100-71003SV-010.0M
Connor Winfield
Prodotto No:
OH100-71003SV-010.0M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ SNWV
In magazzino : 16
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH100
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output Sine Wave
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz