Casa / Oscillators / OH300-61003CF-050.0M
minImg
OH300-61003CF-050.0M
Connor Winfield
Prodotto No:
OH300-61003CF-050.0M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC OCXO 50.0000MHZ CMOS
In magazzino : 14
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH300
Function -
Type OCXO
Package / Case 7-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz