Casa / Oscillators / OH320-LA-61003CF-010.0M
minImg
OH320-LA-61003CF-010.0M
Connor Winfield
Prodotto No:
OH320-LA-61003CF-010.0M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.567" (14.40mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH320-LA
Function -
Type OCXO
Package / Case 7-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz