Casa / DC DC Converters / OKI-78SR-12/1.0-W36E-C
minImg
OKI-78SR-12/1.0-W36E-C
Murata Power Solutions Inc.
Prodotto No:
OKI-78SR-12/1.0-W36E-C
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V 12W
In magazzino : 142
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.47" L x 0.39" W x 0.69" H (11.9mm x 10.0mm x 17.6mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 1A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 15V
Control Features -
Series Okami™ OKI-78SR-E
Power (Watts) 12 W
Type Linear Regulator Replacement
Package / Case 3-SIP Module
Efficiency 95.3%