OPA4137UA/2K5
Burr Brown
Prodotto No:
OPA4137UA/2K5
Produttore:
Burr Brown
Pacchetto:
14-SOIC
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
OPA4137 LOW COST FET-INPUT OPERA
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 36 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type Single-Ended
Slew Rate 3.5V/µs
Gain Bandwidth Product 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 55µA (x4 Channels)
Current - Input Bias 5 pA
Product Status Active
Supplier Device Package 14-SOIC
Voltage - Input Offset 2.5 mV
Series MicroAmplifier™
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 4.5 V
Mfr Burr Brown
Number of Circuits 4
Package Bulk
Amplifier Type Standard
Current - Output / Channel 60 mA