OQ1271510300G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
OQ1271510300G
Descrizione:
TERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM
Guida per l'utente
Insulation Height 0.335" (8.51mm)
Contact Tail Length -
Ingress Protection -
Housing Material Thermoplastic
Header Orientation 90°, Right Angle
Number of Levels 1
Current - UL 20 A
Wire Gauge or Range - AWG -
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Positions Per Level 12
Number of Positions 12
Voltage - UL 300 V
Pitch 0.197" (5.00mm)