OTX-418-HH-KF4-DS
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
OTX-418-HH-KF4-DS
Descrizione:
XMITTER KEYFOB 418MHZ 4 BUTTON
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 418MHz