OTX-418-HH-KF5-DS
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
OTX-418-HH-KF5-DS
Descrizione:
XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON
Guida per l'utente
Applications General Remote Control, Home Automation, RKE
Product Status Active
Power - Output -
Modulation or Protocol ASK, OOK
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 418MHz