OTX-433-HH-CP8-HS
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
OTX-433-HH-CP8-HS
Descrizione:
REMOTE CONTROL TX HS 433MHZ 8BTN
Guida per l'utente
Applications Access Control System, Home Automation, Keyless Entry, Remote Control
Product Status Obsolete
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.1V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 433MHz