OTX-433-HH-KF1-DS
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
OTX-433-HH-KF1-DS
Descrizione:
XMITTER KEYFOB 433MHZ 1 BUTTON
Guida per l'utente
Applications General Remote Control, Home Automation, RKE
Product Status Active
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 433.92MHz