OWPB-3308W-32.5-24
Ole Wolff Electronics Inc
Prodotto No:
OWPB-3308W-32.5-24
Descrizione:
BUZZER PIEZO 24V 32MM FLANGE
In magazzino : 219
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Input Type Peak-Peak Signal
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Termination Wire Leads
Voltage - Rated 24 V
Mounting Type Wire Lead
Size / Dimension 1.260" Dia (32.00mm)
Current - Supply 80mA
Product Status Active
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series -
Sound Pressure Level (SPL) 120dB @ 24V, 10cm
Technology Piezo
Mfr Ole Wolff Electronics Inc
Frequency 3.125kHz