OWPB-4013PA-32-9
Ole Wolff Electronics Inc
Prodotto No:
OWPB-4013PA-32-9
Descrizione:
BUZZER PIEZO 9V 40MM TH
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.496" (12.60mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 9 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Current - Supply 50mA
Product Status Active
Voltage Range 6 ~ 12V
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series -
Sound Pressure Level (SPL) 110dB @ 9V, 10cm
Technology Piezo (with Feedback)
Mfr Ole Wolff Electronics Inc
Frequency 3.2kHz