Casa / Oscillators / OX-221-9133-24M576
minImg
OX-221-9133-24M576
Microchip Technology
Prodotto No:
OX-221-9133-24M576
Descrizione:
OX-221-9133-24M576
In magazzino : 65
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.486" (12.35mm)
Frequency Stability ±1ppb
Current - Supply (Max) 700mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OX-221
Function -
Type OCXO
Package / Case 7-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz