Casa / Oscillators / OX-5021-EAE-1080-20M000
minImg
OX-5021-EAE-1080-20M000
Microsemi Corporation
Prodotto No:
OX-5021-EAE-1080-20M000
Descrizione:
OCXO SMD HCMOS 20MHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.563" L x 0.370" W (14.30mm x 9.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series OX-502
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Microsemi Corporation
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz