Casa / Oscillators / OX-B-5E3MQ-10.000M
minImg
OX-B-5E3MQ-10.000M
Transko Electronics, Inc.
Prodotto No:
OX-B-5E3MQ-10.000M
Descrizione:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH
In magazzino : 59
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 10
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Frequency Stability ±30ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.807" L x 0.807" W (20.50mm x 20.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OX-B
Function -
Type OCXO
Package / Case 5-DIP Module
Voltage - Supply 5V
Output Sine Wave
Mfr Transko Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz