P1206H25R5BBTC
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P1206H25R5BBTC
Descrizione:
P 1206 H 25R5 B B TR500
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings -
Resistance 25.5 Ohms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W