P1206H2673FBTA
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P1206H2673FBTA
Descrizione:
P 1206 H 2673 F B TR100
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings -
Resistance 267 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W