P1206K1074FNT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P1206K1074FNT
Descrizione:
P 1206 K 1074 F N TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 1.07 MOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W