P1206Y1001BBTA
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P1206Y1001BBTA
Produttore:
Vishay Sfernice
Pacchetto:
1206
Descrizione:
P 1206 Y 1001 B B TR100
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 1 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W