P1206Y1002LNTA
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P1206Y1002LNTA
Descrizione:
P 1206 Y 1002 L N TR100
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Ratings -
Resistance 10 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W