P81W-G28H-CG
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
P81W-G28H-CG
Descrizione:
PMI LED 0.500" 28V WIRE GREEN
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 2400mcd
Product Status Obsolete
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 15.40mm Dia