Casa / RF Antennas / PA2430TSETM12I
minImg
PA2430TSETM12I
Antenna Technologies Limited Company
Prodotto No:
PA2430TSETM12I
Descrizione:
2430 MHZ DIR PATCH ANTENNA
Guida per l'utente
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.46GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TNC Male
Mounting Type Adhesive
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type -
Frequency (Center/Band) 2.43GHz
Power - Max 10 W
Mfr Antenna Technologies Limited Company
Features Cable - 50.8mm