PA2512FKF7T0R004L
YAGEO
Prodotto No:
PA2512FKF7T0R004L
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 0.004 OHM 1% 3W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series PA
Power (Watts) 3W