Panjit International Inc.
Prodotto No:
PBHV9110DW_R2_00001
Produttore:
Pacchetto:
SOT-223
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TRANS PNP 100V 1A SOT223
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.399
$0.399
10
$0.2812
$2.812
100
$0.14193
$14.193
500
$0.125761
$62.8805
1000
$0.097869
$97.869
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 100mA, 1A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100 V |
| Supplier Device Package | SOT-223 |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Power - Max | 2.6 W |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 140 @ 150mA, 2V |
| Base Product Number | PBHV9110 |