PE0612FKE070R018L
YAGEO
Prodotto No:
PE0612FKE070R018L
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
0612
Descrizione:
RES 0.018 OHM 1% 1W 0612
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 18 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W