PE2512DKE070R022L
YAGEO
Prodotto No:
PE2512DKE070R022L
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 0.022 OHM 0.5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W