PE2512JKE7W0R015L
YAGEO
Prodotto No:
PE2512JKE7W0R015L
Descrizione:
RES 0.015 OHM 5% 2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 mOhms
Series PE
Power (Watts) 2W