PE2512JKF070R009L
YAGEO
Prodotto No:
PE2512JKF070R009L
Descrizione:
RES 0.009 OHM 5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 9 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W