PMRL125W-NWA28H
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
PMRL125W-NWA28H
Descrizione:
PMI 5-15-17
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.23" (5.84mm)
Millicandela Rating 2180mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 28V
Lens Color -
Wavelength - Peak 592nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 3mm, T-1