PMRL125W-NWG12H
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
PMRL125W-NWG12H
Descrizione:
PMI 5-15-17
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.23" (5.84mm)
Millicandela Rating 2000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Lens Color -
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 3mm, T-1