PNP100JR-52-0R33
YAGEO
Prodotto No:
PNP100JR-52-0R33
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 0.33 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series PNP
Power (Watts) 1W