PNP4WVFT-73-1R5
YAGEO
Prodotto No:
PNP4WVFT-73-1R5
Descrizione:
RES 1.5 OHM 1% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 4W