YAGEO
Prodotto No:
PNP5WVJR-73-4K7
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 4.7K OHM 5% 5W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.9519
$9.519
25
$0.87514
$21.8785
50
$0.79838
$39.919
100
$0.69084
$69.084
250
$0.583376
$145.844
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 4.7 kOhms |
| Series | PNPV |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |