PNP7WVJT-91-2R4
YAGEO
Prodotto No:
PNP7WVJT-91-2R4
Descrizione:
RES 2.4 OHM 5% 7W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.4 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 7W