PPN100JT-52-120R
YAGEO
Prodotto No:
PPN100JT-52-120R
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 120 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 1W