PPN270JT-73-10R
YAGEO
Prodotto No:
PPN270JT-73-10R
Descrizione:
RES 10 OHM 5% 2.7W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 10 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 2.7W