PPN500JT-73-3R3
YAGEO
Prodotto No:
PPN500JT-73-3R3
Descrizione:
RES 3.3 OHM 5% 5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 5W