PSP700JB-120R
YAGEO
Prodotto No:
PSP700JB-120R
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 120 OHM 5% 7W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 7W