PT2512JK-7W0R22L
YAGEO
Prodotto No:
PT2512JK-7W0R22L
Descrizione:
RES 0.22 OHM 5% 2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 220 mOhms
Series PT
Power (Watts) 2W