PU5931FKM130R001L
YAGEO
Prodotto No:
PU5931FKM130R001L
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
RES 0.001 OHM 1% 5W 5931
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 1 mOhms
Series PU
Power (Watts) 5W